Старт міжнародного проєкту з підготовки українських психологів та реабілітологів для роботи з пораненими

Центр франкомовних програм Університету імені Альфреда Нобеля запустив та забезпечив координацію міжнародного проєкту з підготовки українських психологів та реабілітологів для роботи з пораненими, які мають ампутацію кінцівок.

Проєкт здійснюється у співпраці з французькими партнерами: Федерацією «Обміни Франція-Україна», на базі двох медичних закладів Франції: Центру реабілітації Нот (м. Ля Сутерен, Нова Аквітанія) та Центральної лікарні м. Селеста (Ельзас, регіон Великого Сходу). До проєкту також приєднався Альянс Франсез м. Дніпра. Проєкт отримав фінансову та логістичну підтримку з боку французьких волонтерських Асоціацій, грантову підтримку з боку AUF – Всесвітної Агенції франкомовних Університетів та підтримку від Муніципалитету м. Ля Сутерен (Франція).

У проєкті беруть участь студенти та викладачі двох вишів Дніпра: кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи Університету імені Альфреда Нобеля – доцентки Алiна Юдiна, Оксана Байєр, Іннеса Гаркуша, Вікторія Бикова, студентка Вiкторiя Антонюк, а також команда реабiлiтологiв з Придніпровської державної Академії фізичної культури і спорту. Проєкт спрямований на підготовку українських фахівців для роботи з пораненими, які втратили кінцівки. 12 учасників розподілені на 2 групи, які стажуються в двох реабілітаційних центрах у двох різних регіонах Франції: Ельзасі та Аквітанії.